Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні  Ірина Чубенко-Салко, Інна Колот, Вікторія Козирєва та Наталія Старікова, у рамках Всеукраїнського тижня, який проводиться з 04 по 08 грудня 2017 року, провели  інформаційно-роз'яснювальну роботу для населення та роботодавців щодо їх прав та обов'язків, визначених у трудовому законодавстві.

 


У Межівській районній державній адміністрації відбулося засідання районної робочої групи. На засіданні були розглянуті питання щодо легалізації заробітної плати, офіційного оформлення трудових відносин між роботодавцем і працівником та надані рекомендації щодо поліпшення ринку праці в Межівському районі.

Протягом тижня надавались роз`яснення та проводились бесіди з роботодавцями щодо питань реалізації захисту прав працівників в контексті Конституції  України, Кодексу  Законів  про Працю, інших нормативно-правових актів та його практичне  застосування.

Проводились консультації по питанням структури мінімальної заробітної плати, загальнообов’язкового соціального страхування, переносу щорічної відпустки на інший період в разі тимчасової непрацездатності, право на гарантований розмір заробітної плати (у тому числі доплати, надбавки й заохочувальні виплати), право на оплату лікарняного, право на достроковий вихід на пенсію через шкідливі умови праці.

Фахівці наголошували, що трудові гарантії передбачають укладення трудового договору та запис у трудовій книжці і це є соціальний захист найманого працівника відповідно до чинного трудового законодавства у разі порушення його прав.

В межах співпраці на офіційних сайтах Павлоградської, Тернівської міської ради, Васильковської та Покровської районної ради розміщена інформація з питань реалізації захисту прав людини.


08.12.2017 |

Повернутись назад