Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Олександр Хохотва відвідав Дніпропетровщину з робочим візитом, у рамках якого провів спільне засідання колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області та Криворізького гірничопромислового територіального управління . До участі в роботі колегії долучилося керівництво Придніпровського та Криворізького експертно-технічних центрів.


Учасники колегії підбили підсумки роботи територіальних управлінь за два місяці поточного року та обговорили шляхи вдосконалення наглядової діяльності задля підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці на підконтрольних теруправлінням підприємствах.

«Наша позиція працювати не на кількість, а на якість показників наглядової діяльності має неабиякі результати. Визначивши пріоритетним напрямом діяльності профілактику нещасних випадків, ми спонукали суспільство говорити про проблеми безпеки праці», – зауважив голова Держгірпромнагляду.

Разом з тим на колегії обговорено спільні для обох теруправлінь проблемні питання хімічної галузі, нормативно-технічного забезпечення технологічних транспортних засобів, проблеми експлуатації газу в побуті тощо.

«Від вирішення цих проблем залежатиме позитивна динаміка зниження травматизму, якої ми наразі досягли, але головне те, що вона повинна витримуватись. Адже наша мета - забезпечити конституційне право працівника на безпечну працю», – наголосив Олександр Хохотва, відповідаючи на питання учасників колегії.

Довідка.
Протягом двох місяців 2014 року на підприємствах, піднаглядних територіальному управлінні у Дніпропетровській області, сталося 47 нещасних випадків, в тому числі – 3 зі смертельними наслідками. За аналогічний період минулого року сталося 55 нещасних випадків, в тому числі – 3 зі смертельними наслідками.
На підприємствах, піднаглядних Криворізькому гірничопромисловому теруправлінню, сталося 43 нещасні випадки, в тому числі – 3 зі смертельними наслідками. За аналогічний період минулого року сталося 42 нещасні випадки, в тому числі - 4 зі смертельними наслідками.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


21.03.2014 |

Повернутись назад