Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Під час здійснення інспекційного відвідування одного з комунальних  закладів охорони здоров’я   м. Кам`янське було встановлено, що 180 працівникам закладу не нараховувалась та не виплачувалась доплата за роботу з дезінфікуючими засобами.  

 

 

 


На виконання припису, винесеного за результатами здійснення інспекційного відвідування,  працівникам була нарахована та виплачена відповідна доплата у повному обсязі.

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області наголошують, що оплата праці працівників здійснюється за фактично відпрацьований час, виходячи з посадового окладу (тарифної ставки, ставки заробітної плати), або залежно від виконання норм виробітку і відрядних розцінок з урахуванням підвищень, доплат та надбавок, передбачених діючим законодавством. Підпунктом "ґ" підпункту 3 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" передбачена виплата працівникам за використання в роботі дезінфікувальних засобів - у розмірі 10 відсотків посадового (місячного) окладу. Вказана доплата відноситься до виплат за роботу в несприятливих умовах праці та нараховується понад розмір мінімальної заробітної плати (3200 грн).

 


27.11.2017 |

Повернутись назад