Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Адміністрація Комунального закладу «Кам’янська міська лікарня №4» Дніпропетровської Обласної Ради» не допустила посадових осіб Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області для проведення позапланової перевірки додержання вимог чинного законодавства з охорони праці та виконання раніше виданих приписів.

 

 

 


Підставою для проведення позапланової перевірки стали результати проведення планової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки Комунального закладу «Кам’янська міська лікарня №4» Дніпропетровської Обласної Ради», проведеної у 2017 році.

За результатами планової перевірки головний лікар отримала акт і припис, з вказаними чисельними порушеннями вимог законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці в частині утримання і експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки, а саме: ліфтів, електроустаткування, трубопроводів газу високого тиску та водогрійних і парових котлів, які створюють загрозу життю та здоров’ю працюючого у закладі персоналу, пацієнтів лікарні та мешканцям поруч розташованих житлових будівель та споруд.

Для запобігання подальшого застосування устаткування підвищеної небезпеки, яке не відповідає вимогам безпеки, Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області звернулися з позовом до суду щодо застосування заходів реагування - заборони роботи котельні лікарняного закладу, у приміщенні якої експлуатуються котли високого та середнього тиску з порушеннями нормативних актів з охорони праці.

З моменту проведення планової перевірки та на теперішній час від керівника або посадових осіб комунального закладу на адресу Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області не надійшло жодного повідомлення щодо усунення виявлених порушень, відсутня інформація про вжиття закладом відповідних заходів.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області звернулося до Дніпродзержинської місцевої прокуратури, міського голови м. Кам’янське, Дніпропетровської обласної Ради та Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації з метою прийняття рішення щодо запобігання виникнення аварій, створення загрози здоров’я працівників закладу, пацієнтів та мешканців міста, які проживають поряд із закладом.


12.10.2017 |

Повернутись назад