Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У засіданні робочої групи Криворізької міської ради з обговорення питань функціонування об’єктів бізнесу прийняла участь начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Вікторія Романів.

 

 


Дане засідання відбулось за ініціативи управління розвитку підприємництва виконкому міськради, участь у якому брали керівники Криворізьких державних податкових інспекцій, управлінь пенсійних фондів та уповноважені представники від районних у місті рад.

Головним питанням порядку денного заходу було внесення змін до законодавчих актів України щодо наданих органам місцевого самоврядування повноважень з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством.

Зокрема, Вікторія Романів детально роз’яснила набрану чинності постанову Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017р. “Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"”.

У формі питань-відповідей обговорено кількісний склад інспекторів праці на визначеній території, вимоги до кандидатів на посади інспекторів, їх посадові обов’язки. Не оминула увагою особливості здійснення інспекційних відвідувань та невиїзного інспектування: підстави для їх проведення, тривалість та дії інспекторів праці, у разі виявлення порушень трудового законодавства.

Довела до відома інформацію про Реєстр службових посвідчень інспекторів праці Держпраці, Реєстр інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця та Єдиний реєстр боржників.

Разом з тим, Робоча група обговорювала злагодженість дій щодо продовження роботи по недопущенню підприємствами заборгованості у виплатах заробітної плати та дотримання її мінімального розміру, дотримання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці та вжиття заходів по легалізації трудових відносин.


10.10.2017 |

Повернутись назад