Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання Окремого доручення Голови Держпраці, щодо аналізу стану навчання та перевірки знань з питань охорони праці керівництво Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області об’єднало за круглим столом керівників регіональних навчальних центрів і закладів, які займаються навчанням з питань охорони праці.

 

 


Даний захід організовано з метою внесення роз’яснень та урегулювання процесу надання до гірничопромислового управління звітності про навчання та перевірку знань посадових осіб передбачених Типовим положенням «Про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

В формі конструктивного діалогу учасникам заходу нагадали зміни Типового положення в главах щодо «спеціального навчання і перевірки знань з питань охорони праці» та «навчання і перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб». Зупинились на «спеціальному навчанні», де і ким воно проводиться та хто перевірятиме отриманні після навчання знання тощо.

Детально зупинились на переліку посадових осіб, які повинні проходити навчання в учбових закладах або безпосередньо на підприємствах та поетапно роз’яснено процес перевірки знань і обов’язковий склад комісії для кожної категорії посадових осіб.

Всі бажаючі отримали вичерпні відповіді на питання, які поставали в процесі обговорення форм звітності, разом з тим, урегулювали порядок оформлення листів на залучення фахівців Держпраці до складу комісій, оформлення протоколів та посвідчень про перевірку знань.

На завершені заходу фахівці управління наголосили на якості навчального процесу з питань охорони праці, що є запорукою безпечної та безаварійної роботи на кожному робочому місці.


03.10.2017 |

Повернутись назад