Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою недопущення випадків травмування або виникнення надзвичайних ситуацій під час експлуатації атракціонної техніки підвищеної небезпеки, фахівці відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об`єктами котлонагляду та підйомними спорудами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області провели 09-10.08.2017 року ряд нарад з власниками атракціонної техніки підвищеної небезпеки, яка експлуатується у парках культури і відпочинку.

 

 


Під час проведення цього заходу особливу увагу присутніх було звернуто на дотримання «ПРАВИЛ БУДОВИ І БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АТРАКЦІОННОЇ ТЕХНІКИ» (НПАОП 92.7-1.01-06), які поширюються на суб’єктів господарювання, що здійснюють виготовлення, монтаж, ремонт, реконструкцію, налагодження і забезпечення безпечної експлуатації стаціонарних, пересувних і мобільних атракціонів.

«Найголовнішим при експлуатації атракціонної техніки підвищеної небезпеки залишається безпека користувачів. Для цього техніка повинна знаходитись у справному стані та бути надійна в експлуатації», - наголошує начальник відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об`єктами котлонагляду та підйомними спорудами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Воловицький.

Першочергово Андрій Воловицький наголосив на особистій відповідальності власників атракціонів, у разі настання надзвичайної ситуації. Закликав присутніх неухильно дотримуватись вимог нормативно-правових актів з охорони праці, вчасно перевіряти стан техніки, та у разі виявлення недоліків, негайно їх усувати. Зазначив, що фахівці Головного управління завжди готові надавати методичну та практичну допомогу у межах своєї компетенції.

Зустріч проходила у вигляді конструктивного діалогу, під час якого присутні отримали вичерпні відповіді на усі хвилюючі їх питання.


11.08.2017 |

Повернутись назад