Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Керівництво Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області ініціювало проведення для відділів охорони праці та відділів навчання підконтрольних підприємств гірничодобувної промисловості роз’яснень змін до Типового положення «Про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

 

 

 


Даний захід проходив на базі гірничопромислового управління куди були запрошені окрім відповідальних фахівців підприємств керівники регіональних навчальних центрів і закладів, які займаються навчанням працівників з питань охорони праці.

Необхідність проведення даного семінару обумовлена великою кількістю звернень фахівців підприємств гірничодобувної галузі, щодо надання роз’яснень з затверджених змін Положення, з метою не допущення з свого боку порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

Робота семінару була побудована на детальному роз’ясненні фахівцями Криворізького управління кожного пункту глав Положення де були внесені зміни, з урахуванням питань, які виникали у учасників заходу в процесі зустрічі.

Досить продуктивно пройшло обговорення змін в главах щодо «спеціального навчання і перевірки знань з питань охорони праці» та «навчання і перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб». Було роз’яснено, що таке спеціальне навчання, де і ким проводиться, хто перевірятиме отриманні після навчання знання тощо. Детально зупинились на переліку посадових осіб, які повинні проходити навчання в учбових закладах або безпосередньо на підприємствах та поетапно роз’яснено процес перевірки знань і обов’язковий склад комісії для кожної категорії посадових осіб.

Не оминули увагою питання з позачергового навчання, проведення інструктажів, стажування, дублювання і допуску працівників до роботи.Разом з тим учасники семінару підіймали питання організаційного характеру щодо урегулювання процесу проведення перевірки знань: порядок оформлення листів на залучення фахівців Держпраці до складу комісій, оформлення протоколів та посвідчень про перевірку знань.

На завершені семінару фахівці управління закликали всіх присутніх до співпраці та налагодження партнерських стосунків по вдосконаленню навчального процесу з питань охорони праці, що є запорукою безпечної та безаварійної роботи на кожному робочому місці.


07.07.2017 |

Повернутись назад