Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Питання безпечного виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000В обговорили на семінарі-нараді Криворізького гірничопромислового управлінням Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

До участі у роботі семінару були запрошені технічні керівники та провідні спеціалісти енергопостачальних організацій та підприємств, які експлуатують у своєму господарстві або здійснюють обслуговування зазначеного обладнання.


Головним питанням даного заходу було забезпечення суб’єктами господарювання справного стану і безпечної експлуатації електрогосподарства з метою не допущення випадків травмування працівників та виникнення аварійних ситуацій.

Аналізуючи причини нещасних випадків попередніх років на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000В, фахівці Держпраці обговорили виконання організаційних та технічних заходів перед початком та при проведенні робіт, своєчасному виконанні заходів по усуненню виявлених порушень, контролю за роботою підрядних організацій, якості ведення оперативної документації , тощо.

Не оминули увагою підготовку посадових осіб та робітників структурних підрозділів щодо навчання з охорони праці, де зосередили увагу на змінах до Типового положенні про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Разом з тим нагадали про систематичність проведення протиаварійних, профілактичних випробувань комутаційних апаратів напругою понад 1000В.

Окремо обговорили питання змін у законодавстві про працю України, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та проведення перевірок органами Держпраці. Всі бажаючі мали можливість отримати вичерпні відповіді та роз’яснення на свої питання.

По завершенню наради керівникам підприємств та посадовим особам, що відповідальні за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства рекомендовано посилити контроль за безпечним виконанням робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000В.


02.06.2017 |

Повернутись назад