Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

День хіміка – професійне свято працівників хімічної та нафтохімічної промисловості - встановлений Указом Президента України № 219/940 від 07.05.1994 року. Воно відзначається щорічно в останню неділю травня.

На просторах сучасної України хімія почала розвиватися завдяки таким галузям, як металургія, кераміка, скловаріння, фармацевтика і парфумерія, а також розвитку ринку барвників, техніки фарбування, використання біохімічних процесів, тобто ферментативного бродіння для одержання сиру, кефіру, вина, тіста тощо. Перші професійні хіміки як в світі, так і в Україні були аптекарі-провізори і фармацевти. Адже вони проводили хімічні процеси, метою яких було приготування ліків.


У сучасному житті складно знайти хоч одну область, де не застосовуються хімічні речовини і матеріали. Все наше життя в тій чи іншій мірі пов'язана з хімією.

Головне управління вітає хіміків і причетних до цієї галузі фахівці з професійним святом! Бажає розвитку, нових відкриттів і знахідок. Гарного настрою і всього найкращого!

З повагою керівництво та колектив Головного управління
 


30.05.2017 |

Повернутись назад