Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Уряд робитиме все для того, щоб відстояти права людей, які працюють сталеварами, шахтарями тощо. Йдеться про розширення списку професій з правом на дочасне оформлення пенсії через шкідливі умови праці.

 

  

 


Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV у понеділок (22.05.2017). «Ми зробимо усе для того щоб представники «шкідливих» професій, зберегли право на дочасний вихід на пенсію», – повідомив Прем’єр-міністр.

Він також звернув увагу, що законопроект про пенсійну реформу, що буде презентований найближчим часом на засіданні Національної ради реформ, а згодом у Парламенті, міститиме норму й про автоматичне осучаснення пенсій, натомість пенсійний вік залишиться незмінним.

«Пенсія буде розраховуватися на основі трудового стажу. Якщо людина працювала усе життя, справедливо платила внески, вона має отримати підвищену пенсію. Якщо не працювала, то «вмикається» зовсім інший механізм – соціальної цільової підтримки з бюджету країни, але не за рахунок того, хто все життя працював. Пенсійна система має бути справедливою», – зазначив Володимир Гройсман.


Джерело: Урядовий портал


25.05.2017 |

Повернутись назад