Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато комплексну планову перевірку ПАТ "Дніпрометиз" у місті Дніпро з 03 травня 2017 року та з 04 травня 2017 року розпочато планову перевірку МП "Дніпродзержинський сталеливарний завод", ДП ПАТ "Дніпровагонмаш" у місті Кам’янське.

 

 


У ході перевірок буде проінспектовано стан дотримання вимог законодавства з питань промислової безпеки та охорони праці.

На початку обох перевірок фахівцями ГУ Держпраці були проведені установчі наради для працівників підприємств. Під час нарад фахівці відділу нагляду у металургії і машинобудуванні довели до відома присутніх інформацію про стан виробничого травматизму за 2016 рік та І квартал 2017 року. Зазначено, що за 1 квартал 2017 року на підприємствах металургійної та машинобудівної галузей постерігається зниження виробничого травматизму на 3 випадки (26 випадків проти 29 за 1 квартал 2016 року). Проте рівень смертельного травматизму збільшився на 2 випадки (за 1 квартал 2016 року не було жодного випадку зі смертельним наслідком). Також присутніх ознайомлено зі змінами в законодавстві України «Про охорону праці».

Працівникам підприємств нагадано про відповідальність за невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Наведено ряд прикладів з практики розслідування нещасних випадків на підприємствах галузі та наголошено на необхідності керівникам підприємств посилити контроль за станом охорони праці.

Головне завдання перевірок – надати методичну допомогу щодо поліпшення системи промислової безпеки підприємств.


12.05.2017 |

Повернутись назад